Koloryzacja

Oferujemy naszym Klientom nieograniczone możliwości koloryzacji.

  • OLAPLEX - Jeden składnik, który zmienia wszystko!

System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych  takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru  włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. . Dla podtrzymania efektu opracowano produkt  No.3 Hair Perfector, który stosuje się pomiędzy zabiegami w domu.  Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów,  DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

  • Koloryzacja L’Oreal Professionel

To magia tworzenia koloru przy doskonałym pokryciu siwych włosów. To sztuka opanowania intensywnych czerwieni przy jednoczesnym trójwymiarowym efekcie. Koloryzacja L’Oreal to naturalne piękno zmysłowych kobiet. Produkty marki Loreal to nowoczesne gamy produktów do koloryzacji zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. W naszych Salonach proponujemy Państwu produkty do koloryzacji z serii: Majirel, Majrouge, Luocolor, Richesse i Hi Richesse

  • Koloryzacja INOA

Bez zapachu. Bez amoniaku. Udoskonalone pokrycie siwych włosów do 100%. 6 tygodni intensywnego nawilżenia i odżywienia.

  • Dekoloryzacja

Jeżeli chcesz łagodnie zmienić kolor włosów, fryzjerzy wykonają zabieg dekoloryzacji na bazie produktu Efassor, który umożliwia lekkie rozjaśnienie koloru o 2 do 3 tonów. Jeśli natomiast zależy Ci na

zdecydowanej i intensywnej zmianie koloru, wtedy najodpowiedniejsze będzie zastosowanie rewolucyjnego systemu rozjaśniającego – Platinium. W trosce o bezpieczeństwo Twoich włosów i najwyższą jakość usług używamy tylko najlepszych produktów marki L’Oreal Professionnel.

  • Baleyage

Nowoczesny i profesjonalny baleyage to gra kolorów, gra światła. Jest to unikatowy sposób farbowania włosów, w którymmożemy z każdej twarzy wydobyć piękno, podkreślić kolor oczu lub ukryć mankamenty. Dzięki profesjonalnym środkom, jak Platinium, Platinium bez amoniaku czy Majimeches, otrzymujemy efekt lśniących blond pasemek i zdrowych włosów. Majimeches nie zawiera amoniaku, przez co jest bezpieczny dla włosów.

  • Refleksy 

Słońce w niepowtarzalny sposób tworzy na naszych włosach grę światła, kładąc słoneczne refleksy. Teraz możemy podobny efekt uzyskać w salonie fryzjerskim. Refleksami położonymi na paru pasemkach włosów osiągamy wrażenie rozświetlenia naszej fryzury, nadania włosom blasku i świeżości. Niezależnie od fryzury, koloru włosów czy gęstości osiągamy magiczną grę kolorów i efekt włosów "muśniętych słońcem".

DMC Firewall is a Joomla Security extension!