Kosmetyka - produkty

 

W Gabinecie kosmetycznym pracujemy na kosmetykach Image Skin Care oraz Sesderma

 

O marce IMAGE SKINCARE

IMAGE Skincare to najbardziej innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków. Twórcami marki są Pani Janna Ronert i doktor Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk). Siedziba główna i laboratorium IMAGE Skincare znajduje się w Palm Beach na Florydzie.

Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty. Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka, dlatego naszym Klientom oferujemy pełną kurację (zabiegi + preparaty do stosowania w domu).

Misją marki jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age later®.

Marka IMAGE Skincare w trosce o dobro swoich Klientów i środowisko
NIE stosuje: - parabenów - substancji zapachowych - kolorantów.

SESDERMA

Sesderma to innowacyjne dermokosmetyki, które wykorzystują technologię opartą na zamykaniu składników aktywnych w liposomach tak aby docierały do źródła problemu.
Sesderma jest pionierem w zastosowaniu dermatologii kompleksowej, na rynku od 1989 roku. Posiada rzadko przyznawany w tej dziedzinie, certyfikat ISO 22716 GMP za dobre praktyki w produkcji produktów kosmetycznych. Certyfikat ten obowiązuje na całym świecie i łączy się z wcześniej uzyskanymi przez firmę certyfikatami: ISO 13485 oraz ISO 9001.

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd